Oświetlenie ogrodowe LED na 230 V

keptgarden
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem każdego ogrodu. Wiosna jest idealnym czasem na zakup oświetlenia ogrodowego. Jakie jest dostępne oświetlenie LED?

Lampa ogrodowa słupek

Lampa ogrodowa słupek jest ponadczasową elegancją. Ten rodzaj oświetlenia ogrodowego jest najbardziej popularny. W sklepach można znaleźć lampy ogrodowe o różnej wysokości. Do tego rodzaju lampy można dobrać lampy wiszące w tym samym stylu.

Latarenki ogrodowe

Latarenki ogrodowe świetnie prezentują się w ogrodach rustykalnych i wiejskich. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

>> Zobacz też: Jakie lampy wybrać do ogrodu?

Lampy ogrodowe kule

Lampy ogrodowe kule są jednymi z najpopularniejszych lamp ogrodowych. Występują w różnych kolorach, choć największą popularnością cieszą się lampy kule w kolorze białym.

Oprawy najazdowe

Oprawy najazdowe są wytrzymałymi i funkcjonalnymi lampami, które przystosowane są do wbijania w podłoże. Lampy najazdowe wytrzymują docisk nawet do 2 ton oraz są odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Reflektory ogrodowe

Reflektory ogrodowe używane są jako zewnętrzne lampy z czujnikiem ruchu lub jako lampy solarne. Energooszczędnym rozwiązaniem są reflektory solarne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Co ma wpływ na wybór ogrodzenia do domu?
Co ma wpływ na wybór ogrodzenia do domu?
Rekomendowane
Jak wybrać płytki do aranżacji naszej łazienki? Porady i inspiracje
Jak wybrać płytki do aranżacji naszej łazienki? Porady i inspiracje
Odkryj inspiracje i praktyczne porady, które pomogą ci wybrać idealne płytki łazienkowe. Dowiesz się, jak kierować się rozmiarem, kolorem oraz materiałem, aby twój wybór był jak najbardziej trafny.
/