Oświetlenie ogrodowe LED na 230 V

keptgarden
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem każdego ogrodu. Wiosna jest idealnym czasem na zakup oświetlenia ogrodowego. Jakie jest dostępne oświetlenie LED?

Lampa ogrodowa słupek

Lampa ogrodowa słupek jest ponadczasową elegancją. Ten rodzaj oświetlenia ogrodowego jest najbardziej popularny. W sklepach można znaleźć lampy ogrodowe o różnej wysokości. Do tego rodzaju lampy można dobrać lampy wiszące w tym samym stylu.

Latarenki ogrodowe

Latarenki ogrodowe świetnie prezentują się w ogrodach rustykalnych i wiejskich. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

>> Zobacz też: Jakie lampy wybrać do ogrodu?

Lampy ogrodowe kule

Lampy ogrodowe kule są jednymi z najpopularniejszych lamp ogrodowych. Występują w różnych kolorach, choć największą popularnością cieszą się lampy kule w kolorze białym.

Oprawy najazdowe

Oprawy najazdowe są wytrzymałymi i funkcjonalnymi lampami, które przystosowane są do wbijania w podłoże. Lampy najazdowe wytrzymują docisk nawet do 2 ton oraz są odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Reflektory ogrodowe

Reflektory ogrodowe używane są jako zewnętrzne lampy z czujnikiem ruchu lub jako lampy solarne. Energooszczędnym rozwiązaniem są reflektory solarne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Tworzenie harmonii światła i natury – sekrety oświetlenia ogrodowego
Tworzenie harmonii światła i natury – sekrety oświetlenia ogrodowego
Rekomendowane
Czy stalowe zlewozmywaki są najlepszym wyborem dla twojej kuchni?
Czy stalowe zlewozmywaki są najlepszym wyborem dla twojej kuchni?
Dowiedz się, dlaczego stalowe zlewozmywaki mogą stanowić doskonałe rozwiązanie dla Twojej kuchni. Porównujemy rodzaje zlewozmywaków pod kątem trwałości, designu i łatwości utrzymania czystości.
/